پاسخ صریح استاندار مازندران به صدا و سیمای مرکز مازندران

به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل نامه سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران به این شرح می باشد:

جناب آقای حمیدی

مدیرکل محترم صدا و سیمای مرکز مازندران

سلام علیکم

« آسایش دوگیتی تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت با دشمنان مدارا »


بحمدلله فضای مازندران به واسطه همدلی، همراهی صمیمانه و وحدت رویه میان همه اقشار استان بالاخص علما و ائمه بزرگوار جمعه، دانشگاهیان و نخبگان، مردم و مدیران، سرشار از کار ، همت و تلاش بوده و سعی و اهتمام مجدانه همگان در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری « مدظله العالی » در مسیر توسعه و تعالی استان سرافراز و ولایتمدار مازندران و جبران کاستی هاست.

از صدا و سیما نیز که به حق رسانه ملی نام گرفته است به ویژه در سالی که با رهنمود حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی « مدظله العالی» به نام سال جهاد اقتصادی مزین شده است، انتظار می رود همچون گذشته در کنار مردم به حفظ، تقویت و تعمیق فضای کار ، جهاد و تلاش یاری رساند.

مع الاسف در بخش « بدون تعارف » خبر ساعت ۲۰:۴۵ شبکه تبرستان مورخ ۱۳۹۰/۳/۷ خبری با موضوع سفر رئیس محترم دفتر ریاست جمهوری به استان پخش گردید که خبر موصوف از اساس کذب محض بوده و به هیچ وجه صحت ندارد.

جنابعالی که خود از نیروهای باتجربه در عرصه رسانه و از علاقه مندان به نظام و انقلاب محسوب می شوید، نیک می دانید که نشر اینگونه اخبار کذب نه تنها کمکی به پیشرفت و توسعه استان در سایه آرامش و همدلی نمی کند بلکه موجب مشوش شدن اذهان عمومی و مخدوش نمودن چهره نیروهای خدوم و ولایی استان می گردد.

لذا مقتضی ست در اسرع وقت و در بهترین بخش های خبری آن شبکه به صورت کاملاً گویا و شفاف، کذب بودن خبر فوق الاشاره را به استحضار مردم مومن، ولایی و شریف استان برسانید. هم چنین لازم است با تهیه کنندگان و انتشار دهندگان آن خبر سراسر کذب، برخورد قانونی صورت گیرد.

بر خود فرض می دانم از مساعی بایسته، انجام وظیفه مخلصانه و مجاهدت صمیمانه و فوق طاقت جناب آقای هادی ابراهیمی، معاون محترم سیاسی امنیتی استاندار که به زعم این جانب در زمره قوی ترین معاونان سیاسی امنیتی کشور به شمار می آید، صمیمانه تقدیر و سپاس گذاری نمایم.


سید علی اکبر طاهایی

استاندار مازندران

/ 0 نظر / 8 بازدید