تقلب در انتخابات مجلس نهم

 به گزارش راهبردنیوز،  آیت‌الله جنتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به فرا رسیدن روز 22 خرداد گفت: 22 خرداد شهدی بود که به کام مردم ریخته شد و 40 میلیون در آن روز رای دادند، اما خدا کسانی که این شهد را به کام مردم تلخ کردند نیامرزد و ذلت‌شان را بیشتر کند.

جنتی افزود: اینها قضیه‌ی فتنه 88 را به راه انداختند و عواقبش را دیدند. بالاخره مردم، اسلام، انقلاب و خط امام پیروز شد، ولی آنها ذلت دنیا و آخرت را تحمل کردند و از چشم مردم افتادند، نفع نبردند و ضرر کردند، ولی از حالا یک عده‌ای دوباره همان کلید را می‌زنند و می‌خواهند مساله تقلب را برای انتخابات مجلس مطرح کنند. در آن زمان آنها دروغی گفتند، دیدند اثر نکرد، ولی باز هم به کارشان ادامه می‌دهند و می‌خواهند اعتماد منافقین، سلطنت‌طلبان و کمونیست‌ها را جلب کنند.

خطیب نماز جمعه مردم گفت: آنها مدام می‌گویند مردم، در حالی که مردم ما کسانی هستند که 9 دی و 22 بهمن به خیابان‌ها آمدند.

وی همچنین تهمت و افترا را نیز از جمله گناهان بزرگ برشمرد و اظهار کرد: با تهمت، ایمان ذوب می‌شود. حال باید دانست تهمت به افراد، اجتماعات، مردم یک شهر و یک نظام تهمت است. جمهوری اسلامی را متهم کردن نیز تهمت به شمار می‌رود، نظیر آن تهمت‌هایی که سال 88 به نظام زدند و مساله تقلب را مطرح کردند. این گناه بزرگی بود که نظام طی آن متهم شد و این خود جای حرف دارد.

*کشف شبکه ایجاد اغتشاش درانتخابات مجلس

حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی هم در جمع نخبگان شهرستان ری در مسجد خاتم‌النبین (ص) شهرری با اشاره به مباحث داخلی کشور گفت: امروز یکی از وظایف بزرگ و جدی مقابله با دشمن است که طراحی‌های زیادی برای ضربه‌زدن به نظام دارند.
وزیر اطلاعات از دستگیری یک جاسوس که با همکاری آمریکا به‌ دنبال تشکیل شبکه اجتماعی برای ایجاد اغتشاش در ایام انتخابات مجلس بود، خبر داد و افزود: توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) جاسوسی دستگیر شد که از یکی از کشورهای همسایه به ایران آمده بود و آمریکایی‌ها می‌خواستند میلیون‌ها دلار هزینه کنند که همان شبکه اجتماعی انتخابات قبلی را برای انتخابات مجلس ایجاد کنند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه آمریکا از توطئه در قبال ایران دست نکشیده است، بیان داشت: هدف آمریکا این است با توطئه‌های خود به ایران که یک الگو در جهان است ضربه بزند، آنها که جمهوری اسلامی را الگوی بیداری اسلامی می‌دانند به دنبال ضربه زدن به نظام هستند.

/ 0 نظر / 7 بازدید