پروژه فنلاندی جریان انحرافی درکجا پیگیری می شود

به گزارش خبرنگار سیاسی مشرق،اعضای جریان انحرافی که این روزها به شدت از برملا شدن تخلفات و مفاسد خود نگران هستند، جلسات خود را به یکی از استخرهای لوکس تهران کشانده اند تا به زعم خود از تیررس نیروهای نظارتی در امان باشند.

 جریان انحرافی تاکنون جلسات محفلی خود را در استخر صدف در یکی از نقاط شمال شهر تهران برگزار می‌کرد که به دلیل برخورداری از امکانات پیشرفته، در دولت گذشته پاتوق محمد خاتمی و برخی اعوان و انصار وی بود.

پس از افشاء شدن پاتوق جریان انحرافی و بر سر زبان افتادن نام استخر صدف، لیدر این جریان به دلیل آنچه که مسایل امنیتی (!) می خواند تصمیم گرفت تا محل برگزاری نشست‌های خود را با اطرافیانش تغییر دهد و لذا استخر (ب) متعلق به یکی از بانک‌های مطرح کشور را برای انجام جلسات محفلی در نظر گرفت. 
 استخر جدید دست کمی از استخر صدف ندارد و استخری شیک و مجهز به سونا، جکوزی، ماساژورهایی از کشورهای شرق آسیا و حتی حوضچه های شیر برای لطافت پوست است که ظاهراً مکان مناسبی برای اتخاذ تصمیمات جدید جریان انحرافی خواهد بود.

تیم اقتصادی جریان انحرافی معمولا در طول هفته دو جلسه در این استخر دور هم جمع می شوند که در برخی مواقع این جلسات تا 4 ساعت نیز به طول می انجامد.

در این محفل ویژه،مدیرانی از بانکهای دولتی و خصوصی،صنعت،صنایع خودرو سازی ، نفت و گردشگری حضور دارند.
سرکرده جریان انحرافی در توجیه برگزاری این جلسات در استخرها می گوید براساس یک رسم معمول در میان سیاستمداران فنلاندی ها که جلسات مهم خود را در استخرها تشکیل می دهند ما هم به پیروی از این سنت، هم ورزش می کنیم و هم از دید اغیار پنهان می مانیم.

/ 0 نظر / 7 بازدید