خبر دقیق داریم که آمریکا به دنبال خرابکاری در تأسیسات هسته‌ای پاکستان است

شفاف: رئیس‌جمهور کشورمان گفت: خبر دقیق داریم که آمریکا برای تسلط بر پاکستان و تضعیف ملت و دولت آن می‌خواهد در تاسیسات هسته‌ای این کشور خربکاری کند.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در در دومین نشست خبری خود با رسانه‌های داخل و خارجی در سال جاری با خبرنگاران با اشاره به نقش‌آفرینی آمریکا در کشتار و اقدامات تروریستی در منطقه خاورمیانه گفت: خبر دقیق داریم که آمریکا برای تسلط بر پاکستان و تضعیف ملت و دولت آن می‌خواهد در تاسیسات هسته‌ای این کشور خربکاری کند.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با این اقدام می‌خواهند با استفاده از اهرم شورای امنیت و نهادهای بین‌المللی زمینه حضور گسترده خود در منطقه و نیز تضعیف حاکمیت ملی در پاکستان را فراهم کند.

رئیس‌جمهور همچنین به کشتار مردم بحرین اشاره کرد و گفت: خبر داریم در این کشور آمریکایی‌ها دست حاکمانش را باز گذاشتند تا با مردم برخورد کنند و سپس خود را با عنوان طرفدار مردم معرفی کنند.

احمدی‌نژاد ادامه داد: آمریکایی‌ها به دنبال آن هستند که با این اقدام به حاکمان این کشور فشار آورده و در ظاهر حقوق مردم این کشور را اعاده کنند تا قضیه فیصل یابد و سپس خود را به عنوان مدافع حقوق مردم معرفی کنند.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: مشکل پایگاه نظامی آمریکا است؛ اگر امروز مردم بحرین تحت فشاراند و دولتش مجبور است برای دفاع از پایگاه آمریکا مقابل مردمش بایستد، موضوع، تنها منافع نامشروع آمریکا است. .

/ 0 نظر / 9 بازدید