احکام عزل‌ و نصب‌ها در کیش از 40 نفر هم گذشت!

"صراط" - ادامه تغییرات روز به روز و دائمی در جزیره کیش که پس از برکناری محبی مدیرعامل سابق جزیره کیش که به دلیل امضا نکردن قرارداد تالارهای بین‌المللی جزیره کیش و افشا کردن پروژه زمین‌خواری در این جزیره از کار برکنار شده بود، در دو روز گذشته نیز ادامه یافت و مدیرکل برنامه‌ریزی،بودجه و فناوری سازمان منطقه آزاد کیش نیز که از مدیران با سابقه آن سازمان به شمار می‌رفت به جمع برکنار شده‌ها پیوست!
به گزارش صراط نیوز از جزیره کیش، پس از برکناری حسینی (که جز مدیران و مطلعین جزیره کیش محسوب می‌شود) از هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش و معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق آزاد، در پی مخالفت با سندسازی برای پروژه جنجالی تالارهای بین‌المللی ایران-کیش و اطلاعات ذی‌قیمتی که وی از زدو‌بندهای اخیر در جزیره کیش داشته است، روز گذشته نیز غلامرضا ابراهیمی مدیرکل برنامه‌ریزی، بودجه و فناوری این جزیره که از دوستان وی بوده از کار برکنار شده و کاشف‌زاده از کارشناسان تحت نظر وی سرپرستی مدیریت این اداره کل مهم و کلیدی این سازمان را به عهده گرفته است که حتی کوچکترین تخصصی در رابطه با بودجه ریزی ندارد. وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و دانشجوی دوره کارشناسی ارشد رشته MBA می باشد .
این در حالی است که عامری مدیرعامل جدید که یکی از مدیران سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور و از دوستان نزدیک حمید بقایی به شمار می‌رود و به همین دلیل نیز بر صندلی ریاست این سازمان تکیه زده است، در روز معارفه خود اعلام می‌کند که تصمیم دارد با تمام مدیران سابق همکاری لازم را داشته تا از این طریق بتواند جزیره را به سوی پیشرفت رهنمون سازد!
با این حال، وی که به همراه هیات مدیره جدید خود یعنی معینی، مسعودی، فعله‌گری،آقاباقری و ابوالحسنی که به دلیل متخصص نبودن این گروه در راس همه آنها نیز ابوالحسنی قرار گرفته است، این روزها بهترین روش را قلع و قمع همه جانبه مدیران سابق جزیره می‌دانند و بر همین اساس تا به امروز بیش از 40 حکم عزل و نصب در این سازمان صادر گردیده است! این موضوع تا آنجا جالب توجه به نظر می‌رسد که در جزیره کیش که به عنوان یکی از مراکز پر رفت و آمد مدیران در سطح کشور شناخته می‌شود نیز این امر بی‌سابقه می‌باشد!
علاوه بر این تنها شخصی که در رابطه با اطلاعات پروژه تالارهای کیش پس از محبی، حسینی و ابراهیمی باقیمانده است، معاون توسعه و مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش مجتبی بصیری می‌باشد که در صورت حذف او نیز کلیه مستندات به بایگانی‌ها خواهد پیوست.
لازم به ذکر است بسیاری از کارشناسان علت این امر را بحث مشاییزه و یکدست کردن جزیره کیش و در آینده نزدیک سایر مناطق آزاد و در راس آنها قشم، به عنوان مراکز مهم اقتصادی- گردشگری می‌دانند تا بتوانند از این طریق بسیاری از امور پنهان مورد نظر را از طریق این مناطق آزاد به انجام برسانند.
در پایان باید گفت با این احوالات و اوضاع نابسامان جزیره کیش که این روزها در راس بسیاری از اخبار قرار گرفته است باید از رییس جمهور محترم پرسید که آیا این روش کار کردن که باعث مضحکه شدن دولت خدمتگذار اسلامی در اذهان مردم می‌شود مورد تایید ایشان نیز می‌باشد یا این خودسری‌ها که بار بسیار منفی رسانه‌ای بر علیه دولت در پی دارد همچنان ادامه خواهد داشت.

/ 1 نظر / 9 بازدید
محسن

سلام. خدا آخر و عاقبت ما رو با این عزل و نصبها به خیر کنه! من با مطلبی در مورد معجزات به روز هستم، اگر دوست داشتی سری بزن و مطلبم رو بخون.