در پی حذف مدیران پرتلاش و خدمتگزار در مازندران صورت گرفت

حضور رئیس جمهور محبوب و انقلابی ایران اسلامی؛

جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد

با سلام و احترام، این روزها مردم مازندران شاهد وقایع ناگواری در مدیریت استان می باشند، چه اینکه واقعه اخیر آن، صبح امروز (پنج شنبه 15 اردیبهشت ماه) در شهرستان شهید پرور نوشهر رخ داد. رخدادی که با مشی دولت پاکدست، انقلابی، مستقل و مردمی آن عزیز مقاوم و خستگی ناپذیر مغایرت دارد، دل دوستان و حامیان شما را مالامال از رنج و اندوه ساخت و قلب سرشار از کینه رقبا، منتقدین و مخالفین تو را شاد کرد. این درحالیست که مکرر، منصوبین عالیرتبه خویش را از اعتناء به فشارهای تمامیت خواهان و انحصارطلبان منسوب به حلقه های ثروت-قدرت بازداشتید.

 امروز اما فرمانداری مردمی و پرتلاش در مازندران از سمت خود مستعفی قلمداد گردید که صرفاً مورد پسند اربابان قدرت و ثروت در استان نبود. همانهایی که در بهت و شگفتی مردم دیار علویان برای خروج از انزوای سرکردگان فتنه، ایشان را مورد تفقد خود قرار دادند و بلکه با آنها ابراز همدردی و هم سخنی کرده بودند.

ای عزیز انقلابی، ما تو را نیک می شناسیم و تو را نزدیک ترین فرد به آرمانهای امام خمینی(سلام خدا بر او باد) و امام خامنه ای (جانمان فدایش باد) یافتیم و برغم همه ی تبلیغات بدخواهان هنوز هم بر همین باور و سیاقیم.

جناب آقای دکتر احمدی نژاد، اینک اما حامیان انقلابی جنابعالی در مازندران، یکی پس از دیگری بجرم معامله نکردن آرمانهای دولت مکتبی با زیاده خواهان حذف می شوند، چنانچه چندی قبل نیز مدیر متعهد تو را صرفاً بدلیل خوشآمد برخی منتقدین و مخالفین دولت، از سکانداری آموزش و پرورش استان کنار گذاردند، او که نه سهم خواه بود و نه ناکارآمد! گناه او اما این بود که صرفاً بر سر اصول تا آخر ایستاد.

امروز (پنج شنبه) هم اما مدیری دیگر از حلقه حامیان دولت خدمتگزار حذف شد و گویا فشارهای تمامیت خواهان در مازندران تمامی ندارد و چشم به راه حذف دیگر مدیران انقلابی و پرتلاش تو از چرخه مدیریت استان هستند. اما مدیریت ارشد استان این اقدامات را با هزار توجیه عقل مصلحت اندیش و محافظه کارانه، انقلابی و خیرخواهانه جلوه می دهد. و تلاش دارد منویات زیاده طلبان را با کمک برخی رسانه های دوم خردادی و ضددولتی استان در لابلای عملیات های رسانه ای پنهان نماید. همان رسانه هایی که برخی نویسندگانش پیشتر بخاطر خیانت به ملت از کشور متواری شده اند، همانها که شور مستقبلین مستضعف، انقلابی و حامی تو در سفرهای استانی را به بالا و پایین پریدن دولفین ها تشبیه کرده بودند، همانهایی که سفر تاریخی تو به لبنان را سانسور کرده بودند و همزمان از پاپ برای سفر به ایران جهت صلح طلب نشان دادن ایرانیان در جهان! و مصون ماندن از جنگ افروزی آمریکا! دعوت کردند و در روزهای اخیر نیز به بهانه دفاع از مدیریت استان به بشار اسد و فرزندان مقاومت اسلامی ظلمی بزرگ روا داشتند.


 

اینک ما در این قحطی عزم انقلابی در مدیریت استان ، تو را و اهل اقدام بودنت را چشم به راهیم. چشم به راهیم کمیته ای حقیقت یاب از سوی آن عزیز انقلابی به استان مازندران اعزام شود تا راستی و ناراستی سخن ما را با عیار حق و آرمان بسنجد تا سیه روی شود هر که در دولت پاکدست و آرمانی تو اهل غش باشد.

 

با پوزش از تصدیع، دوام توفیقات روزافزون دولت خدمتگزار و سربلندی رئیس جمهور مردمی، پاکدست و خستگی ناپذیر را از خداوند بزرگ خواستاریم.

مجتبی زارعی؛مدیر مسئول نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اصولگرا

/ 1 نظر / 8 بازدید
نفیس ماندگار

سلام شما به جز قرآن های معمولی(معمولی از بابت جلد و صفهات،نه از بابت متن قرآن)قرآن دیگه ای دیدید؟ مثلا قرآن های قدیمی یا قرآنی که خطش ایرانی باشه ،نه عربی اونم مال حدود 300 سال پیش یا قرآنی که آقای خامنه ای تعریفش رو میکنه رو میشناسید؟ یا میدونید یه قرآنی هست که حتی استاد فرشچیان هم ازش تعریف کرده؟ اگه دوست داشتید بیاید تا آشنا بشید با یه قرآن خاص که هر کسی آرزوشه که داشته باشدش