گزارش بازجویی از عوامل جریان انحرافی به احمدی نژاد

محمدحسین صفاری در نشست انصار حزب الله سخنرانی کرد.

به گزارش جهان به نقل از  مهر، مهمترین محورهای سخنان مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه به شرح زیر است:

*معتقدم جریان انحرافی بدنبال تنزل دادن موضوع به جن گیری و رمالی است اما آنها جرم های بزرگتری مرتکب شده اند.

*در بسیاری از کشورها نظارت توسط احزاب صورت می گیرد و به دلیل اینکه در کشور ما فاقد تشکیلات هستیم این موضوع مشاهده نمی شود.

*در کشورمان بعضی از احزاب قبل از انتخابات همانند حزب کارگزاران و بعضی بعد از انتخابات همانند جبهه مشارکت بوجود آمدند و شاهد بودیم که با تحزب در کشور به صورت مضحک برخورد شد.

* برخی با اهداف خاص و دریافت پول اقدام به هنجارشکنی در جامعه می کنند و هیچ کس هم مخالف برخورد با آنها نیست با این وجود که حتی آقای رئیس جمهور هم که در مقطعی نیروی انتظامی را در برخورد با بدحجابان ملامت می کرد برخورد با این طیف را قبول دارد.

* دوره هاشمی رفسنجانی دوره ای بود که در آن رقابتی وجود نداشت و شاهد بودیم که در این دوره فعالان سیاسی به تنهایی برای مردم تصمیم گیری می کردند و کاری به نظرات مردم نداشتند.

*شاخصه اصلی این دوران این بود که هاشمی قطب معنوی چپ ها و راست محسوب می شد و حرف نهایی را می زد

*پس از رحلت امام برخی شروع به زیر سئوال بردن اصل ولایت فقیه کردند.

* در نیمه دوم دهه هفتاد مردم با انگیزه های تغییرخواهانه بدنبال رئیس جمهور دیگری بودند و زندگی بسیار سختی داشتند چرا که در آن دوره مسئولین در اوج مشکلات مردم بدنبال اعطای القاب به خود بودند و حتی عناوینی مانند امیرکبیر را به برخی نسبت می دادند.

*احمدی نژاد در ابتدا با گفتمان امام و رهبری به میدان آمد و اعتماد نیروهای حزب الهی را به خود جلب کرد و حتی در سال ۸۴ شاهد بودیم که نیروهای حزب اللهی برای چسباندن عکس احمدی نژاد به دیوارها کتک می خوردند و از سخنان مطرح شده توسط احمدی نژاد طرفداری می کردند اما باید گفت مردم نیز تنها خط گفتمانی را دنبال می کردند و پیرو اشخاص نبودند.

*اما در ادامه دولت دهم افرادی در تحلیل رای آوری رئیس جمهور دچار توهم شدند و اعلام کردند که مردم فقط به خاطر احمدی نژاد به پای صندوق ها آمدند و حتی گفتند که احمدی نژاد خود راه و خط است و انحراف نیز همواره از جایی آغاز می شود که اشخاص به جای آرمانها بایستند.

*مجموعه نظام با راهکارهای خاص خود برخوردهایی را با عوامل جریان انحرافی انجام داده و تکاپوی اخیر آنها نیز به دلیل ضربه خوردن از این ناحیه است و امیدواریم رئیس جمهور نیز این جریان انحرافی را از خود دور کند و لذا در همین راستا گزارش بازجویی های عوامل جریان انحرافی به رئیس جمهور ارائه شده است.

* عنصر ملحد و رمال جریان انحرافی در دولت های قبلی نیز با عطاءالله مهاجرانی و غلامحسین کرباسچی همکاری داشته و بعد از این همکاری ها آقای حاشیه نشین دولت با ارتباط با این عنصر منحرف تلاش کرد از قدرت شیطانی وی استفاده کند.

*سینما یک رسانه اثرگذار است و کاربرد فراوانی دارد و لذا جریان انحرافی به دنبال یارگیری در این عرصه است. سینما حوزه ای است که آدم های متعهد و انقلابی مرتبط با آن بسیار کمیاب هستند و محیطی است که علامت های مثبتی از آن صادر نمی شود و کسانی پا به این عرصه نمی گذارند که در آنان سلامت کامل یافت شود.

* احمدی نژاد به عارضه ای گرفتار شده است و باید دعا کنیم که نجات پیدا کند.

/ 0 نظر / 9 بازدید