قیامت پس از حصر موسوی اتفاق می افتد

 به گزارش جام نیوز، سایت ضدانقلابی بالاترین که نقش فعالی در لشکرکشی مجازی در فتنه 88 ایفا می کرد با انتشار مطلبی نوشت: «من به عنوان کوچک‌ترین فرد جنبش سبز شرایط فعلی‌ کشور رو بدتر از هر زمان دیگر میبینم. زمانی‌ شعار میدادیم موسوی دستگیر بشه ایران قیامت می‌شه، موسوی دستگیر شد و ما نتوانستیم کاری از پیش ببریم. در حال حاضر رهبرانمان در حصر هستند و انتظاری هم از جناب خاتمی نمی‌رود که فراخوانی دهد. زمان آن رسیده است که خودمان دست به کار شویم[!]، همان طور که میر عزیزمان گفت هر ایرانی‌ یک رهبر.»
بالاترین که به نظر می رسد این روزها با شروع ماه خرداد به سوگ مرگ فتنه نشسته و با تکرار فراخوان دادن به مناسبت های گوناگون تلاش می کند این داغ را بر خود سبک کند در ادامه می نویسد: «ماه، ماه خرداد است و بهترین زمان برای از سر گیری اعتراضات. نظر بنده این است که از حالا شروع به اطلاع‌رسانی برای 22 خرداد کنیم تا بتوانیم بیشمار بودن خود را بار دیگر به رخ حاکمیت فعلی‌ بکشیم.»
نویسنده در پایان از تمام کاربران بالاترین التماس می کند که اگر نمی توانند در عالم واقع اعتراضاتشان را از سر بگیرند حداقل با نظردادن، بیشمار بودنشان را در دنیای مجازی به اثبات برسانند: «از تمامی‌ عزیزان عاجزانه خواهش می‌کنم نظرهای خود را در همین پست بگذارند تا بتونیم در کنار هم به جمع بندی مناسبی برسیم.»

http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=4417

/ 0 نظر / 10 بازدید