کاریکاتور مزروعی و موج جدید اختلاف در جبهه ضدانقلاب

به گزارش جهان، او چند روز پیش به مدیران شبکه بی بی سی هم دست همکاری داده و در اولین گفت وگوی خود با " شبکه بی بی سی فارسی، با بیان اینکه مصالحه همواره یکی از راهکارهای چهارگانه ما بوده است، در سخنانی جالب گفت که "جنبش سبز" می تواند با گروهی از اصولگرایان سنتی در ایران مصالحه کند.

مزروعی در ادامه مصاحبه اش همچنین گفته است: "گروهی از اصولگرایان سنتی هستند که به یک سری از ارزش ها پایبندند و سابقه و پایگاه دارند. به نظر می رسد که با آنها بهتر می شود مصالحه را شکل داد".

این نماینده مجلس ششم، البته نامی از "اصولگرایان سنتی" مورد نظرش نبرد.

سخنان مصاحبه مزروعی در مصاحبه با شبکه بی بی سی موجب خشم بخش دیگر ضدانقلاب شده است.

در جدیدترین نمونه، کارتونیست سابق روزنامه های اصلاح طلب که از چند سال پیش به کانادا پناهنده شده، مواضع رجب مزروعی را به تمسخر گرفته است.

پیش از این هم، مجتبی واحدی مشاور فراری کروبی (مقیم آمریکا) در گفت وگو با سایت خودنویس به مزروعی حمله کرد و گفت: من واقعا نمی فهمم که باید برای چه مصالحه کنیم؟ آیا ما آمده ایم خودمان را تحویل دهیم؟ یعنی همان ماجرای «عسس مرا بگیر» است؟

پایگاه اینترنتی گویانیوز نیز در یادداشتی با عنوان «آقای مزروعی ببخشید شما؟»، به قلم یکی از فعالان فتنه نوشت: سخنان مزروعی در راستای مواضع مملو از ابهام و تناقض بخشی از اصلاح طلبان به صدارت خاتمی قابل بررسی است. موضع آقای مزروعی بدون هماهنگی با سران جریان اصلاح طلب مطرح نشده است. اما حالا که سران جنبش (موسوی و کروبی) در حصر هستند چگونه می توان پذیرفت که مصالحه از سوی موسوی و کروبی مطرح شده است؟ آقای مزروعی اگر صداقتی در میان است شفاف باشید!

/ 0 نظر / 7 بازدید